عضویت در وبسایت تست دانلود

تست دانلود جامع ترین وبسایت منابع آزمون و مصاحبه های استخدامی می باشد. شما تنها کافی است یکبار کلمه عبور اختصاصی خود را در تست دانلود دریافت کنید و به صورت رایگان به مدت یکسال تمامی منابع استخدامی مورد نیاز خود را دانلود کنید.

در وبسایت تست دانلود جامع ترین جزوه ها و نمونه سوالات آزمون های استخدامی و مصاحبه های استخدامی برای تمامی آزمون های استخدامی و رشته های تحصیلی موجود می باشد که در منوی کنار وبسایت نیز قابل مشاهده می باشد.

تنها با پرداخت 4800 تومان به مدت یکسال تمامی منابع استخدامی مورد نیاز خود را بدون پرداخت هیچ هزینه دیگری دانلود کنید. برای دریافت کلمه عبور اختصاصی یکساله خود روی لینک زیر کلیک کنید و سایر مراحل را طی کنید.

دریافت کلمه عبور


سوالات متداول

سوال: مدت زمان اعتبار کلمه عبور چند روز می باشد؟

پاسخ: کاربر گرامی، مدت زمان اعتبار کلمه عبور، روز و هفته و ماه نیست، بلکه به مدت یکسال شما می توانید از کلمه عبور خود بدون پرداخت هیچ هزینه دیگری استفاده کنید.

سوال: تعداد فایل قابل دانلود با هر کلمه عبور چه اندازه می باشد؟

پاسخ: با داشتن کلمه عبور شما هیچ محدودیتی در تعداد دانلود و حجم دانلود نخواهید داشت. میزان دانلود نامحدود می باشد، بدون پرداخت هیچ هزینه دیگری.

سوال: آیا امکان واریز کارت به کارت نیر وجود دارد؟

پاسخ: توصیه ما پرداخت آنلاین و دریافت آنلاین کلمه عبور می باشد، با این وجود در صورت تمایل می توانید با واریز وجه به شماره کارت بانک صادرات [6037691653230839] به نام رضا کریمیان و ارسال مشخصات دقیق پرداخت شامل نام خانوادگی، شماره پیگیری و ساعت پرداخت به ایمیل و یا چت آنلاین وبسایت تست دانلود، در زمانی کوتاه کلمه عبور خود را دریافت کنید.

 


۱۳۹۵/۰۴/۲۶